Fotovoltaika

Fotovoltaika
FOTOVOLTAIKA - 1

 

Obnoviteľné zdroje energie na Slovensku opäť dostávajú zelenú! Od 1.7.2014 sa opäť stáva investícia do fotovoltaiky zaujímavou vďaka dotáciám z Európskej únie. Tento krát je však podpora zameraná na Vás, majiteľov rodinných domov a fotovoltaické elektrárne s výkonom od 1-10 kW.

 

 

V rokoch 2014-2020 bude na podporu výstavby fotovoltaických elektrární vyčlenených až 100 miliónov Eur. Zatiaľ nie je zrejmé, akú výšku dotácie budú môcť získať jednotliví záujemcovia, no pri systéme od 2-3 kW (predpokladaný najpreferovanejší výkon) by mohlo ísť o približne 1 500 €. Množstvo nových inštalácií sa odhaduje až na 50 000 fotovoltaických elektrární. Nepremeškajte túto príležitosť a urobte krok k energetickej nezávislosti už dnes.


Zabezpečujeme kompletný fotovoltaický systém aj s administratívnym vybavením. Či už máte záujem o inštaláciu na starú strechu alebo prístrešok, alebo plánujete fotovoltaickú elektráreň začleniť do novo budovanej strechy, pomôžeme Vám.

 

Fotovoltaický systém Vám na streche vydrží viac ako 30 rokov a môže pokryť väčšinu Vašej spotreby! Obráťte sa na nás a oslovte nás so žiadosťou o cenovú ponuku na Váš dom. Stať sa výrobcom vlastnej elektrickej energie ešte nikdy nebolo jednoduchšie, ani lacnejšie. Ak máte záujem o viac informácií, alebo o cenovú ponuku, kontaktujte nás.

Zavolajte nám

+421 902 263 451

Napíšte nám teraz

info@prvastrecharska.sk